KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11955275
nr 1195 5275
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad H W Smith, 1886, Ryttare på häst med hundar, 21x15 cm
Kondition: smärre fuktskador
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 19:38:44
1/8 22:31:07